Відкритий урок з біології "Пагін. Його будова та функції"

16 грудня 2021 року в рамках методичного засідання вчителів природничого циклу Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель біології Боднар Н.В. провела відкритий урок у 6 класі на тему «Пагін. Його будова та функції». Мета уроку: формувати уявлення учнів про рослину як живий організм; сформувати поняття про пагін ознайомитися з його складом, зовнішньою будовою з*ясувати основні функції сприяти усвідомленню рослини як цілісного організму. Виховувати цікавість до вивчення теми. Вчителька використала на уроці  інтерактивні форми та методи: вправи «Закінчіть речення», «Чим я цікавий», «Знайди відповідь», поставила учням проблемне питання уроку, гру "Відгадай загадку". Під час пояснення матеріалу Наталія Василівна використала "живий" роздатковий матеріал і учні, разом з нею, класифікували пагони за напрямком і характером росту, освоїли основні частини пагона, його будову. В підсумку учні встановлювали відповідність між завданням і призначенням та виконали вправу "Зроби підпис до малюнку". Урок був цікавий, учні активні.

Переглядів: 128 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1