Відкритий урок з математики в 1 класі

27 лютого в нашій школі відбулося чергове засідання МО вчителів  початкових класів.

Члени МО відвідали урок математики у 1 класі на тему “Лічба в межах 20. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання в межах десяти. Вимірювання і побудова відрізків”, проведений вчителем Турянин М.В. На уроці використовувались інформаційно-комунікаційні технології, різні види діяльності, різнорівневі завдання, завдання із сигнальними картками, корекційні вправи.

Шестирічки працювали з захопленням, бо урок пройшов в ігровій формі, з використанням технічних засобів. Гості уважно слідкували за процесом уроку. Дітлахи активно приймали участь у виконанні завдань. Це був незвичайний урок – урок-подорож, де учні помандрували по Математичній галактиці, побували на незвичайних планетах та зорях.

Переглядів: 602 | Додав: Наташа | Рейтинг: 3.5/2