Виховна година у 10 класі

23 квітня в рамках засідання методичного обєднання класних керівників класним керівником Соляником Ю.М.  було проведено відкриту виховну годину з учнями 10 класу на тему: «Куріння, алкоголь і наркотики як основні згубні чинники для сучасної молоді».

Мета заходу: донести до учнів знання про шкідливий вплив на організм людини тютюну, алкоголю і наркотиків; розповісти про наслідки їх вживання; спонукати учнів до ведення здорового способу життя; виховувати любов до життя.

Класний керівник розповів учням про шкідливість алкоголю та причини його вживання. Він наголосила на те, яку небезпеку несе перша спроба алкоголю для незрілої особистості. Учні змогли почути також про те, які речовини входять до складу сигарет та про їх негативний вплив на всі органи людини.

Переглядів: 614 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0