Здоров’я – найбільший скарб

Профілактика простудних захворювань зводиться до проведення заходів, що зміцнюють імунну систему і дозволяють уникнути зараження. Простудні захворювання є найпоширенішими недугами. Переважна більшість людей хоча б раз на рік захворює застудою. На перший погляд застуда здається «нешкідливою» хворобою, яка завжди закінчується повним одужанням і відновленням працездатності. Але нехтувати ними не можна. Справді, застуда і грип не так страшні, але їхні потенційні ускладнення, дійсно, небезпечні.  Згідно плану виховної роботи школи, медична сестра Турянин А.Т. провела тематичні заходи з учнями 4, 6, 10 та 11 класів. Бесіди мали різний характер. З учнями 4 та 6 класів - «Абетка безпеки». Темою бесіди з учнями 10 та 11 класів були «Підступні вороги людства – тютюн та алкоголь», яка супроводжувалась презентацією. З учнями 5 класу Алла Тарасівна говорила про профілактику простудних захворювань.

Всі заходи були проведені з метою ознайомити дітей із небезпекою захворювання на грип, поняттями епідемія і пандемія, шляхами поширення вірусів і ефективними засобами профілактики хвороби. Розвивати вміння правильно діяти при контакті із хворими, вміння попередити зараження, знання засобів народної медицини. Виховувати свідоме ставлення до власного здоров’я.

Переглядів: 329 | Додав: Наташа | Рейтинг: 5.0/1