1 2 3 ... 56 57 »

З нагоди відзначення 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та звільнення українських міст в 2014 році у Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів протягом 6-7 травня проведено ряд заходів. Члени пошукового загону провели Акцію «Обеліск» (впорядкування пам’ятника воїнам-односельцям). Шкільний бібліотекар Русин М.І. створила в бібліотеці постійно діючу експозицію, виставку книг та історичних документів на тему «Подвиг не має забуття». Класні керівники провели єдині уроки мужності, «Уроки звитяги», присвячені увічненню безсмертного подвигу героїв-визволителів, вшануванню пам’яті видатних військових діячів, героїв-земляків. Класний керівник 6 класу Химинець Г.І. підготувала виховний захід на тему "Мужність і відвага крізь покоління заради майбутнього України" та організувала акцію «Дякуємо за життя» з покладанням квітів до пам’ятника воїнам – односельчанам. Учнівський комітет школи на чолі з Линько Я.В. провела флеш-моб «Квітка пам’яті» з одночасним виготовленням червоних маків як офіційного символу пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії, символу відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.  ... Читати далі »

Просмотров: 6 | Добавил: Наташа | Дата: 11.05.2021 | Комментарии (0)

З Воскресінням Христовим щиро вас вітаю! Шановні колеги, батьки, учні! 
Зі святом Великодня вас - Христос Воскрес!

Дорогі друзі! Щиро вітаю Вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує вам щастя та добро. Бажаю побільше радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Нехай же цей день творить чудеса, дарує вам здоров’я, натхнення, душевне тепло, турботу близьких і любов! Хай Господь буде з вами, свята благодать і любов! Христос Воскрес! ... Читати далі »

Просмотров: 189 | Добавил: Admin | Дата: 01.05.2021 | Комментарии (0)

29 травня 2021 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено показові тренування – «День цивільного захисту».  До його проведення залучались: керівний склад ЗЗСО - Мейсар С.Ф., Дорі Л.М., Галько Н.М.; педагогічний склад та технічний персонал школи; учні 1 – 11-х класів. А впродовж тижня цивільного захисту було проведено ряд запланованих заходів. Класними керівниками 1- 4 класів проведено квест «Безпека на всі 100». Для учнів 5-7 класів класними керівниками проведено бесіду «Допоможи собі сам». Класний керівник 7 класу Кампов Н.Ю. провела виховну годину «Мужність і біль Чорнобиля». У 8-9 класах проведено практикум «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Оформлено виставку дитячих малюнків на тематику ЦЗ та НС. Учнями 10 та 11 класів під керівництвом вчителя медико-санітарної підготовка Боднар Н.В. та медичної сестри Турянин А.Т. проведено показові навчально-практичні заняття з надання першої медичної долікарської допомоги при переломах, кровотечах та зупинці дихання, під час яких використано відповідні відео сюжети.  З учнями 8-11 класів вчителі Товт М.М. та Соляник Ю.М. провели комбіновані естафети з елементами виконання нормативів контрольних питань з програми "Цивільного захисту". Учні активно взяли участь  у проведенні військово – спортивної естафети. Метою змагання була пропаганда професії рятувальника, яка вчить учнів правильно і критично оцінювати свою поведінку в надзвичайних ситуаціях, приймати правильне рішення, вдало надавати першу допомогу, як собі так і товаришам, виховували мужність, бажання займатися фізкультурою, спортом, зміцнювати своє здоров`я. Вчителем трудового навчання Годьмаш Г.І. на гурткових заняттях виготовила з учнями 5-7 класів виготовила прості засоби захисту органів дихання. ... Читати далі »

Просмотров: 78 | Добавил: Наташа | Дата: 30.04.2021 | Комментарии (0)

Мукачівський державний університет запрошує на навчання
за інженерними та педагогічними спеціальностями 2021

Більше інформації на офіційному сайті: https://msu.edu.ua  ... Читати далі »

Просмотров: 6 | Добавил: Admin | Дата: 28.04.2021 | Комментарии (0)

26 квітня 2021 року виповнилося 35 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей. Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису. Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям. «Мирний атом» став для України і прилеглих земель гірше війни. 

Цього дня в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли тематичні виховні заходи, класний керівник 7 класу Кампов Н.Ю. провела відкритий виховний захід "Мужність і біль Чорнобиля" на якому діти мали змогу проглянути відеопрезентацію про Чорнобильську трагедію. Вчителька згадала ліквідаторів односельців, які приймали участь у ліквідації аварії. Згадали про видатного випускників школи В.В.Дурдинця - голову Української Асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС - Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (1999–2002 рр.).  ... Читати далі »

Просмотров: 10 | Добавил: Наташа | Дата: 27.04.2021 | Комментарии (0)

На виконання плану роботи школи на 2020-2021 н.р., з метою активізації національно-патріотичної роботи серед учасників навчально-виховного процесу, роз’яснення закону України “Про Збройні сили України», пропаганди необхідності захисту Батьківщини, підвищення роботи з виховання призовної і допризовної молоді, підготовки її до військової служби  з 19 по 23 квітня 2021 року в школі було проведено заходи, в рамках тижня Захисту  України. (вчитель Захисту України Товт М.М.): інформаційна лінійка, перегляд відеофільму "Сучасна військова техніка Збройних сил України"- 10 клас, вікторина "Ми достойні слави козаків" - 11 клас, конкурс "Одягання протигазу" - 10 клас, книжкова виставка, виставка плакатів, презентація "Історія розвитку ЗСУ", військово-спортивний конкурс "Нумо, хлопці".

Мета заходів: формування в учнів усвідомлення особистісної належності до української держави і народу, виховання громадянських якостей та патріотизму, здатності стати на захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. ... Читати далі »

Просмотров: 8 | Добавил: Наташа | Дата: 27.04.2021 | Комментарии (0)

close