« 1 2 3 4 5 ... 29 30 »

Літо 2018.  Літо - пора відпочинку не лише дітвори, а й вчителів. Літо – це море сонця, світла, тепла. Це пора радості. Літо – таке багате на різновид розваг, емоції та враження!
Активний відпочинок вчителі нашої школи проводять вже в котре на "Чорній горі" - відпочинковій базі, що на Виноградівщині! Комплекс Чорна Гора – це велике чисте озеро, чудовий ландшафтний дизайн, водяні гірки, фонтани, альтанки, басейни.

Не зогледілися, як непомітно промайнув чудовий сонячний день святково-затишного, родинного спілкування, що відбулося стараннями педагогів Залужанської школи - Лендєл Г.І., Мейсар С.Ф., Галько Н.М., Перчак В.І. Кобаль О.І., Боднар Н.В., Кампов Н.Ю., Турянин М.В,, Герцовстка М.Ю, Годьмаш Г.І., Югас Н.В., Товт М.М., Соляник Ю.М., Шутій М.Ю., Гардубей Л.П., Паук Н.І., Русин М.І., Свалявин Я.В., Турянин А.Т., Кампов Л.І..

На жаль, далеко не у кожного з нас є можливість поїхати закордон та поніжитися під сонечком Мальдів, але не варто зневірятися! У нашій країні теж багато цікавих для відпочинку місць, які можна відвідати, навіть маючи скромний бюджет. Робіть так як МИ! ... Читати далі »

Просмотров: 136 | Добавил: Наташа | Дата: 19.06.2018 | Комментарии (0)

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України №55 від 28.01.2005 р. «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», №178 від 23 лютого 2005 року «Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадкістю», 14 червня 2018 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся звіт директора школи Мейсара С.Ф. перед громадськістю. Звіт керівника навчального закладу охопив основні напрямки його діяльності. Особлива увага при цьому зверталась на створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти. «Успіх дитини – це життєвий пріоритет особистості». Педагогічний колектив працював над проблемою: «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес та управління освітніми процесами»: ... Читати далі »

Просмотров: 78 | Добавил: Наташа | Дата: 14.06.2018 | Комментарии (0)

25 травня 2018 року пролунав останній дзвоник у Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, який сповістив про закінчення 2017-2018 навчального року. Останній дзвоник – це свято,  у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Вже традиційно, це свято зібрало разом нашу дружну родину: учнів, учителів, батьків.
Звичайно, в адресу одинадцятикласників звучали побажання від директора школи, гостів, класного керівника, інших вчителів та батьків. Привітав випускників  Гайдай Сергій Володимирович - голова Мукачівської районної державної адміністрації. Приємною місією Сергія Володимировича було зачитання тексту-вітання від славетного земляка села – Василя Дурдинця, який є видатний український державний, політичний та громадський діяч і дипломат, радник міністра внутрішніх справ України, народний депутат України 2-х скликань, генерал внутрішньої служби України, Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (1999 – 2002).Василь Дурдинець не забуває про свою «малу Батьківщину»
Були і сльози, і жарти, привітання і  подарунки, зроблені власними руками  першокласників. ... Читати далі »

Просмотров: 113 | Добавил: Admin | Дата: 25.05.2018 | Комментарии (0)

25 травня 2018 року в нашій школі, як і інших школах нашого району пролунав останній дзвінок. Цей день назавжди запам’ятається і для 18 випускників, які прийшли на свою останню шкільну лінійку в Залужанську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Першим з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернувся директор школи Сергій Мейсар. Він побажав випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави. 

“Сподіваюся, що знання та вміння, отримані у стінах рідної школи, стануть для вас надійною опорою. А ми завжди будемо раді бачити вас, радіти вашим успіхам. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті, адже саме від молоді залежить, якою буде Україна завтра”.

Потому директор школи вручив учням нагороди обласного та районного управління освіти за кращі досягнення у науці та творчі здобутки 2017-2018 навчального року.

Голова РДА Мукачівського району Сергій Гайдай у вітальному слові наголосив, що сьогоднішнє свято - радісне й сумне водночас, бо для учнів середнього шкільного віку воно символізує наближення канікул, але для випускників - це початок дорослого життя, завершення безтурботного дитинства. В кінці свого виступу С.В.Гайдай зачитав послання від видатного випускника нашої школи минулих років - Василя Васильовича Дурдинця до нинішніх випускників, за що ми всі йому дуже вдячні.

Привітали випускників і гості - голова сільської ради Василь Симочко та Отець Вячеслав. З вітальним словом виступила Ганна Іванівна Лендєл - заступник з НВР. Щиру подяку вчителям та кокремо класному керівнику Наталії Кампов висловила мама випускника Юрія Геревича Марина Геревич. Класний керівник випускниікв Н.Ю.Кампов зі сльозами на очах побажала своїм учням хорших успіхів та досягти успіху. ... Читати далі »

Просмотров: 134 | Добавил: Наташа | Дата: 25.05.2018 | Комментарии (0)

22 травня 2018 року на базі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Захід проведено з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високого рівня самосвідомості та активної громадянської позиції, для пропаганди здорового способу життя. Особливістю гри «Джура» є те, що вона спрямована не на змагання, а на творчу співпрацю з дітьми та молоддю з виховання українських громадян ХХІ століття, еліти Української Держави – творчої, наукової, військової, державницької.

З вітальним словом до молодих джур звернувся начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної держадміністрації Ващенок Микола Миколайович, який висловив упевненість, що діти сучасної України – справжні патріоти, а національно-патріотичне виховання молоді в Мукачівському районі проводиться на високому рівні. ... Читати далі »

Просмотров: 70 | Добавил: Admin | Дата: 22.05.2018 | Комментарии (0)

Для українців вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне і святе.Вишивка – як символ, який зберігає коріння, ідентичність, розуміння себе.

В четвер 17 травня учні, вчителі  прийшли  до школи у вишиванках, щоб відчути подих нашого минулого і нести його у майбуттнє. На  лінійці з нагоди свята директор школи С.Ф.Мейсар дітям розповів історію вишитої сорочки і всіх привітав зі святом.  Впродовж дня було проведено безліч виховних заходів з даної тематики, а в актовій залі школи був проведений флеш-моб «Україна вишивана».

Проведення такого свята продемонструвало, що учні школи разом зі своїми  вчителями,   батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу. ... Читати далі »

Просмотров: 84 | Добавил: Наташа | Дата: 19.05.2018 | Комментарии (0)