« 1 2 3 4 5 ... 32 33 »

9 листопада 2018 року в нашій школі пройшли класніі батьківські збори. Класні керівники провели з батьками бесіду на тему " Зміст і організація навчально-виховного процесу в класах". Заступник з виховної роботи Галько Н.М. продемонструвала батькам, як школа працює у напрямку національно-патріотичного виховання. Класні керівники  середньої та старшої школи розповіли батькам про поняття булінгу, небезпеку соціальних мереж та націлили батьків звертати особливу увагу на своїх дітей, щоб уникнути негативних наслідків. 

... Читати далі »

Просмотров: 60 | Добавил: Наташа | Дата: 16.11.2018 | Комментарии (0)

15 листопада 2018 року на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. О 9:45 пройшло урочисте відкриття олімпіади, яке провела голова журі, провідний спеціаліст Відділу освіти РДА – Довганюк А.В. З вітальним словом і настановами до учасників олімпіади звернулися М.М.Ващенок та М.М.Горват, методисти управління освіти і науки Мукачівської РДА.

Також цього дня в нашій школі пройшов захист конкурсних робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьк ... Читати далі »

Просмотров: 81 | Добавил: Наташа | Дата: 16.11.2018 | Комментарии (0)

Кожен третій четвер листопада відзначається у світі як Міжнародний день відмови від паління, який щорічно проголошує Міжнародний союз боротьби з раком. Англійською він звучить як No Smoking Day й існує з 1977 року.  Отож, 15 листопада 2018 року учні нашої школи підготували та провели загальношкільну інформаційну годину, присвячену цьому дню.Мета Міжнародного дня відмови від паління – залучити до боротьби проти куріння усі верстви населення і лікарів усіх спеціальностей та інформувати суспільство про згубний вплив тютюну на здоров’я.

Під час проведення заходів, директор школи Мейсар С.Ф. наголосив учасникам проі згубний вплив тютюнопаління на організм людини та сучасні методи лікування від цієї шкідливої звички, доведено деякі статистичні дані стосовно даної проблематики.

До Міжнародного дня відмови від куріння класними керівниками, заступником директора з виховної роботи Галько Н.М., педагогм-організатором Линько Я.В., медичною сестрою Турянин А.Т., з метою популяризації здорового способу життя, заохочування дітей до занять фізичними вправами, здорового харчування та відмови від шкідливих звичок було проведено ряд заходів:

Інформаційні хвилинки "Скажи курінню - Ні"; 
відеолекторій «Молодь за здоровий спосіб життя» (7, 11 класи);
цікаві перерви;
виховні тематичні бесіди в 1-11 класах;
просвітницька робота медсестри «Про тютюнокуріння. Цікаво й корисно».
Школярі  стверджують, що вони мають чудове право – право на життя і здоров’я, тому вони обирають  здорове  та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, ПАЛІННЮ. ... Читати далі »

Просмотров: 49 | Добавил: Наташа | Дата: 15.11.2018 | Комментарии (0)

День української писемності та мови відзначають 9 листопада вже 21 рік поспіль. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця.

Свято було засновано президентом України Леонідом Кучмою в листопаді 1997 року. Відповідно до його указу, святкування Дня української писемності та мови щорічно проводиться саме 9 листопада в день пам'яті українського святого Нестора-Літописця. Він – письменник-агіограф, основоположник давньоруської історіографії, перший історик Київської Русі, мислитель, вчений, чернець Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Його перу належать такі відомі роботи: "Повість временних літ", "Житіє святих князів Бориса і Гліба", "Житіє Феодосія Печерського".

З нагоди відзначення цього свята в школі було оформленно книжкову виставку, проведенно інформаційні хвилинки та конкурс на кращий малюнок. 
         Вчителі української мови та літератури нашої школи Шутій М.Ю. та Шпиньович В.В.провели цікаві, пізнавальні заходи:
     - свято української мови у 6 класі (Шутій М.Ю. ); 
     - конкурс малюнків на тему "Українська мова мила серцю"  (Годьмаш Г.І.); 
     - тематичну виставку "Мова - коштовний скарб народу" (шкільний бібліотекар Русин М.І..); 
     - шкільний мовний конкурс ім. Петра Яцика (Шутій М.Ю. та Шпиньович В.В.); 
     - учні 10-11 класів стали учасниками "Всеукраїнського радіодиктанту національної  єдності".

Впродовж дня учні декламували  поезії, доводили, що сила слова безмежна, якщо воно виважене, живе й іскристе. До свята активно долучились директор школи Мейсар С.Ф., заступники директора Дорі Л.М. та Галько Н.М., учні та класні керівники 5-11 класів. ... Читати далі »

Просмотров: 111 | Добавил: Наташа | Дата: 09.11.2018 | Комментарии (0)

30 жовтня 2018 року на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мукачівського району проведено районний семінар - практикум для вчителів хімії. Семінар відкрив директор нашого закладу C.Ф.Мейсар, який здійснив ознайомчу екскурсію для всіх присутніх. Розповів про те, чим живе сьогодні навчальний заклад, які здобутки має педагогічний колектив та учні школи. Учасниками заходу також було переглянуто промо-ролик навчального закладу.

Далі, слово було надано голові творчої групи вчителів хімії, вчителю Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів А.А.Шепа, який зосередив увагу присутніх на основних питаннях, які будуть розглянуті на семінарі.

У рамках семінару проведено майстер-клас Мелеганич Оксаною Денисівною, вчителем хімії з Іршавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1на тему „Використання сучасних ІКТ-технологій на уроках хімії”. Адже, викладання – це мистецтво, а не ремесло.Оксана Денисівна показала, як на практиці використовувати програмне забезпечення, та можливості його використання з метою підвищення ефективності уроків хімії. Такі майстер-класи набувають особливого значення в ракурсі заохочення вчителів до опановування раціональним повноцінним використанням інтерактивних дошок. ... Читати далі »

Просмотров: 164 | Добавил: Наташа | Дата: 30.10.2018 | Комментарии (0)

Відкрити перед кожним вихованцем усі джерела, якими живиться могутнє почуття любові до Батьківщини. Це і природа рідного краю, слово рідної мови, культ Матері і Батька, Мала Батьківщина, її історичне та героїчне минуле, працелюбність.                                                                                                                           Василь Сухомлинський

Згідно з освітньою реформою випускник сучасної школи – це високоінтелектуальна, всебічно розвинена особистість з критичним мисленням; інноватор, який здатний змінювати навколишній світ та навчатися упродовж життя; патріот з активною життєвою позицією. Саме тому, надалі залишається актуальним національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

 26 жовтня в нашій школі пройшла відкрита виховна година і 11 класі, присвячена Дню Захисника України, дню Українського козацтваі, яку провела Свалявин Я.В..Метою заходу було ознайомити учнів з періодом козаччини; дати елементарні знання про умови життя козаків, їхні риси характеру; формувати пізнавальний інтерес, громадянську компетентність; виховувати почуття гордості за історичне минуле нашого народу, шанобливе ставлення до запорізьких козаків. Учні декламували вірші про козаків, розповідали про видатних гетьманів. На заході були присутні: директор школи С.Ф.Мейсар, заступник директора з виховної роботи Галько Н.М., класні керівники - Товт М.М., Боднар Н.В., Кобаль О.І., Соляник Ю.М., Шутій М.Ю. та психолог школи Гардубей Л.П. ... Читати далі »

Просмотров: 66 | Добавил: Наташа | Дата: 30.10.2018 | Комментарии (0)

close