« 1 2 3 4 5 ... 31 32 »

Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу державу. В рамках засідання методичного обєднання класних керівників нашої школи пройшли деякі заходи. "Шлях до перемоги" (до 74-річниці визволення України від фашистських загарбників) під такою назвою відбулась виховна година в 10 класі під керівництвом Боднар Н.В. 23 жовтня 2018 року.

Мета: ознайомити учнів з бойовими діями за визволення України впродовж 1942-1944 рр.; на прикладі історичних фактів показати якою ціною далась перемога над загарбником нашої Батьківщини; виховувати почуття патріотизму та національної свідомості.

День визволення Закарпаття від фашистської окупації – особливий і пам’ятний. У ньому – наша гордість за подвиги визволителів і біль за загиблих рідних і близьких. Кожен метр землі окроплений кров’ю визволителів. Багато братських могил залишилося на нашій землі. 

Учні мали змогу почути та побачити історичний матеріал про пам'ятні події 1944, адже саме 28 жовтня 1944 року завершилося визволення України від німецько-фашистських загарбників. Сталося це у Закарпатті, де і залишив нашу землю останній підрозділ гітлерівського вермахту. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. ... Читати далі »

Просмотров: 83 | Добавил: Наташа | Дата: 23.10.2018 | Комментарии (0)

Згідно з планом підготовки школи з Цивільного захисту 19 жовтня  2018 року у Залужанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  був проведений День цивільного захисту. Проведений він був з метою вироблення в учнів умінь, навичок чітко діяти у надзвичайних ситуаціях для захисту здоров’я та життя від наслідків стихійних лих; та укріплення єдності поколінь, формування у молоді високих громадських і патріотичних  поваг до старшого покоління.

Пройшов захід за таким планом:

I. День Цивільного захисту розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учнівський та педагогічний колективи директор школи С.Ф.Мейсар ознайомовив з основними завданнями Дня Цивільного захисту. ... Читати далі »

Просмотров: 117 | Добавил: Наташа | Дата: 19.10.2018 | Комментарии (0)

З метою виховання в школярів почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 18 жовтня 2018 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

Йому передувало урочисте відкриття, на якому була представлена відеопрезентація «Жива душа поетова святая, жива в простих його речах…» для учнів. Вчителі української мови та літератури нашої школи Шутій М.Ю. та Шпиньович В.В. підготували і провели всі заходи на належному рівні. 19 учнів школи взяли участь у конкурсі та виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на духовні цінності, сімейні традиції, любов до рідного міста, бережливе ставлення до природи. Переможцем заходу стала учениця 7 класу Максим Вікторія, яка вже стала учасником ІІ етапу та продемонструє свої мовно-літературні вміння і навички на районному рівні. ВІТАЄМО!!!!! ... Читати далі »

Просмотров: 96 | Добавил: Наташа | Дата: 19.10.2018 | Комментарии (0)

Споконвіку 14 жовтня люди відзначали християнське і народне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. За легендою, у цей день військо давніх русів на чолі з Аскольдом взяло в облогу центр православ’я — Константинополь, намагаючись захопити місто. Мешканці столиці Візантії у гарячій молитві звернулись до Богородиці з проханням про порятунок. І Богородиця з’явилася перед людьми та покрила їх своєю покровою (омофором). Після цього вороги вже не могли побачити цих людей. Вражений Аскольд та його дружинники прийняли святе хрещення та стали християнами. 
З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Божа Матір Покрова вважалася покровителькою запорозьких козаків. Головним храмом на Січі був Покровський. Козаки, ідучи у похід, брали з собою образок Покрови як священний оберіг. У 1942 році на свято Покрови було утворено Українську повстанську армію, тому 14 жовтня відзначається як день УПА. З 2014 року згідно з наказом Президента України Петра Порошенка цей день визнано як День захисника України. 
Вшановуючи традиції, 12 жовтня у нашій школі відбулося свято до Дня захисника України. Протягом дня лунали вітання та щирі побажання нашим хлопцям, вчителям та працівникам школи. 
Щоб не залишити нікого без уваги, дівчата під керівництвом Маряни Юріївни Герцовської, вчителя початкових класів у 1 класі, робили своїми руками вітальні листівки. Цими листівками та теплими словами малята привітали усіх чоловіків нашої школи та своїх батьків. Не залишилися без уваги і наші хлопці. У кожному класі дівчата привітали їх гарними словами, теплими побажанням. 
До Дня захисника України учні виготовили для наших воїнів ляльки-мотанки на гуртку "Умілі руки". А на спортивному гуртку пройшли кощзацькі змагання під керівництвом Ю.М.Соляника. ... Читати далі »

Просмотров: 67 | Добавил: Наташа | Дата: 13.10.2018 | Комментарии (0)

В рамках реалізації правопросвітницької виховної роботи школи "Я маю право" 11 жовтня 2018 року директором школи Мейсар С.Ф., вчителем правознавства Товт М.М. проведено тематичну лекцію "Стоп булінг!" для учнів 5-11 класів. Учні нагадали для себе основні закони та правила, переглянули відео про те, де в житті зустрічаються порушення закону.

Під час лекції виступаючими були порушені питання профілактики правопорушень і злочинності, насильства серед школярів, профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму та інших видів побутового травматизму. Присутні наголосили, що життя дітей – найвища цінність, тому потрібно його берегти.. ... Читати далі »

Просмотров: 176 | Добавил: Наташа | Дата: 11.10.2018 | Комментарии (0)

8 жовтня 2018 року в рамках підвищення правової культури та тижня  правових знань вчитель правознавства Товт М.М. провів правовий  брейн-ринг на тему «Права та обовязки учнів». Метою заходу було підвищити активну громадську позицію учнівської молоді, поглибити інтерес до правових знань, виховати у школярів правову культуру та правову свідомость.

У конкурсі взяли участь команди  учнів 9-11 класів. Оцінювали правовий брейн-ринг журі у складі:  директор школи С.Ф.Мейсар, заступник директора з виховної роботи Н.М.Галько та вчитель української мови М.Ю.Шутій.

Протягом змагань команди виявляли свої інтелектуальні здібності та зміцнювали командний дух, розкривали творчі здібності  та знання.

За результатами оцінювання відповідей та підрахунку балів, у напруженій боротьбі та з різницею у 1 бал перемогу здобула команда 11 класу, ІІ місце - команда 10 класу, ІІІ місце - команда 9 класу. 

Після  гри з вітальним словом виступив директор школи С.Ф.Мейсар, який подякува учасникам за гру та привітав їх з перемогою. Сергій Федорович зазначив, що дуже важливим є набуття знань про життєво необхідні закони і про вміння використовувати їх у повсякденному житті.

Важливо, що ця вже традиційна інтелектуальна гра з правознавства  допомогла не лише визначити кращих знавців права, а й організувати культурне дозвілля учнів, які, безперечно, отримали нові знання з права. ... Читати далі »

Просмотров: 70 | Добавил: Наташа | Дата: 08.10.2018 | Комментарии (0)

close