Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 24 25 »

Живе Кобзар у пам’яті народу,

Живуть його слова, і мрії, і думки.

Хоч зазнавав великі перешкоди,

Та спадщина його сягла в віки…

Є імена, що увібрали в себе душу народу,

стали часткою його життя.

Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу. 13 березня в актовій залі школи відулась літературно-музична композиція, присвячена  пам’яті Великого поета “Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття”! ... Читати далі »

Просмотров: 64 | Добавил: Наташа | Дата: 13.03.2018 | Комментарии (0)

Основною метою виховної роботи є виховання особистості учня, набуття ним соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування в нього наукового світогляду, розвиненої духовності, моральної, естетичної, правової, екологічної культури, прищеплення комплексу загальнолюдських, патріотично-національних і професійних норм, правил, цінностей та ідеалів поведінки.
Очікуваний результат – формування цілісної особистості, яка має активну творчу і соціальну позицію, високі моральні якості, які постійно вдосконалює, уміє керувати своїм здоров`ям, прагне до знань і має певний достатній життєвий досвід, тобто готова до суспільного життя.
В основі завдань і принципів виховної діяльності лежать такі види виховання:
Громадянське виховання, національно-патріотичне виховання, морально-етичне, правове виховання, художньо-естетичне, військово-спортивне і фізичне виховання, трудове виховання, професійна орієнтація молоді, екологічне. ... Читати далі »

Просмотров: 71 | Добавил: Наташа | Дата: 09.03.2018 | Комментарии (0)

Для вас, жінки в цей день святковий!

Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!
Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня! Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, Ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований. ... Читати далі »

Просмотров: 141 | Добавил: Admin | Дата: 08.03.2018 | Комментарии (1)

З першим весняним сонечком приходить у наш дім найочікуваніше і улюблене свято всіх жінок – 8 Березня або Міжнародний жіночий день. Ще зі школи ми пам’ятаємо, як сором’язливо і трепетно ​​дарували нам подарунки наші однокласники, а подорослішавши, стали отримувати їх від своїх коханих і друзів.

7 березня в актовому залі школи пройшло свято, присвячене Міжнародному Дню жінок. Його господарі, учні 11-го класу, разом з класним керівником Кампов Н.Ю. та заступником директора з виховної роботи Галько Н.М., запросили всіх мешканців школи-родини. Лунали зворушливі слова для мам, бабусь, вчителів, дівчат школи. Цікавою родзинкою свята став виступ Гомоная Юрія з піснею Скрябіна "Мама". Актова зала вмістила всіх бажаючих учасників свята. Школа-родина гостинно привітала  жінок зі святом, подарувавши незабутні враження. Свято пройшло весело та цікаво. Всі присутні отримали масу  задоволення та позитивних емоцій. ... Читати далі »

Просмотров: 74 | Добавил: Наташа | Дата: 08.03.2018 | Комментарии (0)

Відкрита виховна година у 11 класі. Класний керівник: Кампов Н.Ю.

«Не можна вважати щасливим того, хто залежить від щасливої випадковості. Бо головне, щоб щастя прийшло як заслуга» (Сенека).
2 березня 2018 року в 11 класі пройшла відкрита виховна година на тему "Секрет щастя. Де його знайти?", яку провела класний керівник Кампов Наталія Юріївна.
....- Напевне, немає людини, яка б не хотіла бути щасливою. А в чому ж полягає щастя, І що необхідно для того, щоб відчути себе щасливим? На сьогоднішньому занятті ми спробуємо поміркувати над цими запитаннями...

Наталія Юріївна побажала одинадцятикласникам досягти справжнього людського щастя. Хай кожному з вас воно усміхнеться. Будьте щасливі і робіть щасливими інших!

ЩАСТЯ
Щастя – це вічна дорога земна, Щастя – це літо, зима і весна, Щастя – це сонце, злива і сніг, Щастя – це пісню ділити на всіх, Щастя – це віра в добро і любов, Щастя – це музика вільних дібров, Щастя – це друзі і рідний твій дім. Щастя – це світ, подарований всім. 

ФОТОЗВІТ ... Читати далі »

Просмотров: 109 | Добавил: Наташа | Дата: 02.03.2018 | Комментарии (0)

28 лютого 2018 року  згідно плану роботи методичного об'єднання природничого циклу відбувся відкритий урок фізики в 9 класі на тему «Інерціальні системи відліку. Перший закон Ньютона». Урок був проведений вчителем фізики Фекете О.І.
На уроці було використано багато різноманітних видів робіт та завдань (виконання в групах експериментального завдання, розв'язування теоретичних задач). Повторення вивченого матеріалу здійснювалося у вигляді: вправи "Зайва буква"; тестових завдань; звіт про виконання домашнього експериментального завдання; звіт пошукової роботи. Практичне застосування вивченої теми було представлене презентацією. Учні були активні на уроці, вміло працювали індивідуально та в групах. На уроці вчителька сформулювала знання учнів про інерціальні системи відліку, розкрила зміст першого закону Ньютона, вчила учнів абстрактно-науково мислити, порівнювати й аналізувати навчальний матеріал, виділяти головне, робити висновки; розвивати спостережливість, уважність; продовжувала формувати позитивне ставлення до навчання. ... Читати далі »

Просмотров: 110 | Добавил: Наташа | Дата: 28.02.2018 | Комментарии (0)