« 1 2 3 4 5 ... 67 68 »

ОСВІТА

Сьогодні пропонуємо долучити дітей до онлайн-навчання на платформах НАВЧАННЯ БЕЗ МЕЖ та  НУМОЗ метою обліку дітей внутрішньо переміщених осіб зареєстрованих у ЦНАПі Мукачівської міської ради, ми формуємо базу даних.

Для реєстрації необхідно заповнити відповідну форму:

• Реєстрація внутрішньо переміщених осіб шкільного віку
  1. ПІБ дитини
  2. Клас, у який ходить дитина
  3. Номер мобільного телефону контактної особи
  4. Адреса проживання у Мукачівській МТГ
  5. Завантажити документ про  реєстрацію у ЦНАП
  • Реєстрація внутрішньо переміщених осіб дошкільного віку
  1. ПІБ дитини
  2. Вік дитини (років)
  3. Номер мобільного телефону контактної особи
  4. Адреса проживання у Мукачівській МТГ
  5. Завантажити документ про  реєстрацію у ЦНАП ... Читать дальше »
Просмотров: 125 | Добавил: Admin | Дата: 16.03.2022 | Комментарии (0)

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. Мова – це той інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Життя мови залежно від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, у піснях і у своїй культурі. У Залужанському ліцеї ,вчителі української мови та літератури разом з учнями, організували різноманітні виховні заходи, а саме:
- Мовознавча гра «Мовне караоке-кафе «Пузата хата»» (Шутій М.Ю. та учні 6 клас ... Читать дальше »

Просмотров: 161 | Добавил: Admin | Дата: 22.02.2022 | Комментарии (0)

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Вчителі Залужанського ліцею теж приєдналися до марафону до Дня єднання: «Покажемо усьому світу нашу єдність!».

... Читать дальше »

Просмотров: 290 | Добавил: Admin | Дата: 16.02.2022 | Комментарии (0)

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду. “День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.  ... Читать дальше »

Просмотров: 147 | Добавил: Admin | Дата: 08.02.2022 | Комментарии (0)

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Саме цій знаменній події і був присвячене тематичне свято «Моя єдина Україна», яке був проведено  учнями 5 класу разом з класним керівником Галько Н.М. Акцентувалась увага на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918 - початку 1919 року охопив майже всю Україну. У виконанні учнів  лунали пісні, які стали музичними хітами та прониклива поезія. Вабило очі присутніх і чудове національне вбрання, в якому на сцену виходили учасники. На пісню "Українська родина" учні продемонстрували національно-патріотичний  флешмоб, який став родзинкою свята. Коли на сцені розгорнувся «живий ланцюг» - святкова зала вибухнула оплесками. На честь урочистої події всі присутні разом заспівали Гімн України. ... Читать дальше »

Просмотров: 347 | Добавил: Admin | Дата: 31.01.2022 | Комментарии (0)

З метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва; вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху, об’єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторення злочинів проти людяності, у Залужанському ліцеї були проведені такі заходи:
•виховні години до Дня пам’яті жертв Голокосту;
•урок історії у 10-му класі – «Голокост – трагедія сучасності»;
•організована книжкова виставка на тему: «Біль нашої пам’яті».
  29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї.
  28 січня у Залужанському ліцеї були проведені тематичні заходи, а саме: виховні години скорботи і пам’яті,  бесіди, перегляд презентацій та відеороликів, шкільним бібліотекарем було організовано тематичну виставку. ... Читать дальше »

Просмотров: 133 | Добавил: nataliagalcko | Дата: 31.01.2022 | Комментарии (0)