« 1 2 3 4 5 6 ... 67 68 »

З метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва; вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей, військовополонених, учасників українського визвольного руху, об’єднання зусиль суспільства щодо запобігання повторення злочинів проти людяності, у Залужанському ліцеї були проведені такі заходи:
•виховні години до Дня пам’яті жертв Голокосту;
•урок історії у 10-му класі – «Голокост – трагедія сучасності»;
•організована книжкова виставка на тему: «Біль нашої пам’яті».
  29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї.
  28 січня у Залужанському ліцеї були проведені тематичні заходи, а саме: виховні години скорботи і пам’яті,  бесіди, перегляд презентацій та відеороликів, шкільним бібліотекарем було організовано тематичну виставку. ... Читать дальше »

Просмотров: 137 | Добавил: nataliagalcko | Дата: 31.01.2022 | Комментарии (0)

Щиро вітаємо учнів нашої школи — переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та  І етапу МАН. Пишаємося вами та бажаємо подальших успіхів та перемог. Велика вдячність учням за наполегливу працю та старанність, а педагогам —за вклад у розвиток дітей.

Просмотров: 135 | Добавил: Admin | Дата: 27.01.2022 | Комментарии (0)

Спортивні змагання,  безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей. У п’ятницю, 21 січня, у спортивній залі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відбулися міжшкільні спортивні змагання з волейболу. У змаганнях взяли участь 5 команд. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої.  Переможцем турніру стала команда учнів Залужанської ЗОШ. Вітаємо наших учнів з перемогою, а також вчителя фізичного виховання Соляника Ю.М. Бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу! ... Читать дальше »

Просмотров: 132 | Добавил: Admin | Дата: 24.01.2022 | Комментарии (0)

Зимові свята люблять і діти, і дорослі.  Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового року. ❄️Бо саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. ☃️А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне – дива. А Новий рік - це свято, коли дива трапляються кожну секунду. Не оминув  радісний, святковий настрій і учнів Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 29 грудня учні 5 та 6 класів разом з класними керів ... Читать дальше »