« 1 2 3 4 ... 32 33 »

Хто не знає про Святого Миколая? Малий і старий знає про нього! Щороку він приходить у кожну господу з миром і дарунками.  Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.
В день свята Миколая, для учнів 1-4 класів в актовій залі школи учні 2 класу на чолі з класним керівником Турянин М.В.  провели свято Миколая.  До дітей на свято завітав казковий Миколай та його помічники янголи, які подарували дітям солодкі подарунки. Зі щирими словами привітатв виступаючих та гостів свята директор школи Мейсар С.Ф.
Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай ц ... Читати далі »

Просмотров: 48 | Добавил: Наташа | Дата: 19.12.2018 | Комментарии (0)

13 грудня 2018 року в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках засідання методичного обєднання вчителів природничого циклу вчитель географії Кампов Н.Ю. провела відкритий урок в 9 класі на тему "Електроенергетика України". Мета уроку: вивчити особливості та галузеву структуру електроенергетики України; розвивати уміння опрацьовувати різноманітні джерела знань та робити висновки; виховувати стійку потребу у сталому розвитку суспільства. 

Наталія Юріївна поставила перед собою й учнями такі завдання: вивчити що таке електроенергетика, яка структура цієї галузі, яка частка у виробництві електроенергії України кожної з видів електростанцій, які найбільші електростанції України, що таке, ЛЕП, які ЛЕП найважливіші; розширити знання з теми паливно-енергетичний комплекс; переваги та недоліки різних типів електростанцій, фактори, які впливають на розміщення електростанцій різних типів, які проблеми постають перед електроенергетикою та які шляхи їх вирішення; розвивати критичне та логічне мислення, екологічне мислення, уміння працювати в групі, працювати з підручником, додатковими джерелами знань, проводити дослідження та презентувати його результати, висловлювати і аргументувати свою думку; виховувати раціональне ставлення до ресурсів, культуру розумової праці. 

На уроці учні працювали в групах, робили правильні висновки, вчились заощаджувани електроенергію.

Урок був цікавий, науковий, повчальний. ... Читати далі »

Просмотров: 84 | Добавил: Наташа | Дата: 13.12.2018 | Комментарии (0)

У рамках днів педагогічної майстерності вчора, 7 грудня 2018, учитель фізичної культури Соляник Ю.М. провів відкритий урок у 5 класі. Метою уроку було виховання правильного ставлення до свого здоров’я, підвищення функціональних можливостей учнів, підвищення мотивації дітей до занять фізичною культурою.

Протягом уроку учні вчилися організаційно діяти в команді та разом досягати однієї мети, приймали участь в естафетних змаганнях, у командних іграх.

На уроці були присутні: директор школи Мейсар С.Ф., вчителі гуманітарного циклу: Перчак В.І., Товт М.М., Шутій М.Ю.. Всі присутні на уроці подякували вчителю та учням за змістовний та цікавий урок. ... Читати далі »

Просмотров: 50 | Добавил: Наташа | Дата: 07.12.2018 | Комментарии (0)

Вже стало доброю традицією в Залужанській загальноосвітній школі відзначати свято чоловіків спортивними змаганнями. Цього року, 6 грудня, до Дня Збройних сил України за підтримки дирекції школи юнаки старших класів 9-11-х вкотре довели, що гідні захищати свою Батьківщину. 

Під пильним наглядом суддівської колегії: заступників директора школи Дорі Л.М. та галько Н.М., вчителя історії Товт М.М., Шутій М.Ю. та Гардубей Л.П., учнів школи, команди хлопців палко змагалися за звання найкращих.

Хлопці завжди відзначалися своєю силою, але судді змагання випробували їх ще й на гостроту розуму в інтелектуальному конкурсі, де перевірили як майбутні захисники Батьківщини орієнтуються в спортивній та військовій тематиці. І вкотре не розчарувалися, адже всі достойно захистили честь свого класу.

Судді тим часом підсумували всі здобутки команд й визначили, яка стала переможцем. За підрахунками першість виборов 10 клас (капітан Молнар Василь), ІІ місце здобув 11 (капітан Ільтьо Іван), ІІІ – 10-й, на чолі з капітаном Лінтуром Максимом. Переможців та учасників було відзначено грамотами.

Свято, пройшло весело, жваво й натхненно. А як же інакше, коли учасників підтримували такі палкі вболівальники: їхні однокласники й однокласниці, класні керівники, односельчани й друзі. Всі залишились задоволеними від змагань, адже приємно вкотре зібратися разом та підтримати один одного. ... Читати далі »

Просмотров: 51 | Добавил: Наташа | Дата: 06.12.2018 | Комментарии (0)

1 грудня в Залужанській школі І-ІІІ ст. були проведені низка заходів в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
Заходи розпочались із того, що кожен учень старшої школи та педагогічні працівники мали змогу прикріпити червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом, і висловити свою надію на майбутнє без СНІДу. У школі були розміщені  плакати та інформаційні стенди відповідної тематики.

Цікавий захід – «1 грудня – День боротьби зі СНІДом» провела шкільний психолог Гардубей Л.П. з учнями 8-9 класів. Вона донесла інформацію про ВІЛ та СНІД, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. Педагог-організатор Линько Я.В. ... Читати далі »

Просмотров: 46 | Добавил: Наташа | Дата: 01.12.2018 | Комментарии (0)

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

В зв'язку з цим у Залужансьеій школі було проведено ряд заходів:

- організація та проведення виховних годин, бесід з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору:

1-4 кл. «Були колись страшні часи».

5-8 кл. «Жнива скорботи».

9-11 кл. «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття»;

- конференція «Табу на правду». (10-11 кл.);

- виставка історичної, художньої та документальної літератури у бібліотеці школи за темами: «Минуле стукає в наші серця»;

- участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та Всеукраїнській акції “Запали свічку”.

Пам'ятаємо...

Презентація "Голодомор 1932-1933 рр." ... Читати далі »

Просмотров: 46 | Добавил: Наташа | Дата: 26.11.2018 | Комментарии (0)

close