« 1 2 3 4 ... 35 36 »

Зі святом шановні колеги, дорогі жінки! З Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

Світлого дня 8-го Березня зичу Вам кохання, теплоти близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів. Бажаю Вам здоров'я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег – чоловіків! Нехай приязно світить Вам весняне сонце і зігрівають веселі усмішки оточуючих Вас людей! Щоб у Ваших ніжних душах завж ... Читати далі »

Просмотров: 66 | Добавил: Admin | Дата: 08.03.2019 | Комментарии (0)

З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками. 

Саме для жінок-вчительок 7 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ у приміщенні актової зали нашої школи організувала заступник директора з ВР Галько Н.М. святковий концерт. Розпочав свято та привітав чарівних жінок директор школи Мейсар Сергій Федорович.

Із своїми сердечними привітаннями на сцені з’являлися учні 11 класу, які зачитували поезії, виконували пісні. Усі присутні мали змогу насолодитися неперевершеним виконанням пісень маленьких зірочок Паук Анастасії та Гольча Софії. ... Читати далі »

Просмотров: 111 | Добавил: Наташа | Дата: 07.03.2019 | Комментарии (0)

6 березня 2019 року на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів презентували свій досвід роботи заступники директорів закладів загальної середньої освіти з виховної роботи Мукачівського району, які атестуються у 2018-2019 році атестаційною комісією ІІ рівня. У роботі заходу взяли участь Притула Л.О., методист районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної державної адміністрації, Лендєл Н.В., голова районного методичного об’єднання заступників директорів шкіл з виховної роботи, та Мейсар С.Ф., директор Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Власний досвід роботи презентували перед колегами заступники директорів закладів освіти з виховної роботи: ... Читати далі »

Просмотров: 34 | Добавил: Наташа | Дата: 06.03.2019

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 01.11.2018 №1190 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 08.02.2019 №1\9-63 «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2018 року №1190 та №1191» з 25 лютого по 10 березня 2019 року педагогічні працівники школи мали можливість ознайомитися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників та здійснити вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу на 2019-2020 навчальний рік.
Вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу схвалено педагогічною радою школи (протокол засідання педагогічної ради).
Результати вибору електронних версій оригінал-макетів 2 клас. ... Читати далі »

Просмотров: 38 | Добавил: Admin | Дата: 06.03.2019 | Комментарии (0)

Сьогодні, 5 березня 2019 року, в рамках засідання методичного обєднання класних керівників, Товт М.М. провів виховний захід «Мусимо пам’ятати…» у 8 класі в ході якого учні ознайомились з історією втягнення радянських військ у війну в Афганістані, усвідомили ціну цієї авантюри радянського керівництва, познайомилися із зразками героїзму та самопожертви простих солдат, які з честю виконали свій військовий обов’язок. 

15 лютого минає 30 років з дня виведення радянських військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років, більш ніж 15 тисяч молодих хлопців склали голови на чужій землі, з них понад 3000 українців.

... Читати далі »

Просмотров: 26 | Добавил: Наташа | Дата: 05.03.2019 | Комментарии (0)

Виховна година у 9 класі по профорієнтації. Класний керівник: Кобаль О.І.
Тема:" Правильний вибір професії - запорука життєвого успіху"
Мета: підготувати учнів до правильного вибору професії; пояснити, які чинники впливають на вибір майбутньої професії; формувати усвідомленість, відповідальність за вибір майбутньої професії; розвивати цілеспрямованість, працелюбність, наполегливість з метою орієнтації їх на свідомий вибір майбутньої професії.
Хід заняття
1. Вступне слово вчителя.
2. Притча про вибір профасії.
3. Оголошення теми виховної години.
4. Вправи для учнів для правильного вибору професії.
5. Підсумок.
У житті кожної людини бувають моменти, коли їй доводиться робити вибір. Одним з таких моментів є вибір професії. Вибір майбутньої професії – це дуже серйозний і відповідальний крок. Як знайти серед тисяч професій ту єдину, яка стане справою всього житт ... Читати далі »

Просмотров: 23 | Добавил: Наташа | Дата: 04.03.2019 | Комментарии (0)

close