« 1 2 3 4 ... 54 55 »

Шановні батьки майбутніх першокласників! З 1 квітня 2021 року ви маєте можливість провести електронну реєстрацію дитини для вступу до першого класу 2021-2022 н.р.! Порядок затверджений наказом МОН України від 16 квітня 2018 року №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти" ... Читати далі »

Просмотров: 110 | Добавил: Admin | Дата: 01.04.2021 | Комментарии (0)

Дистанційне навчання для учнів 5-11 класів під час карантину ЕТАП №5 з 29 березня по 02 квітня 2021 року
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SAES-COV-2” з 29 березня по 02 квітня 2021 року навчання для учнів школи відбуватиметься в онлайн-режимі (дистанційне навчання). ... Читати далі »

Просмотров: 292 | Добавил: Admin | Дата: 29.03.2021 | Комментарии (0)

Дай кожному дню шанс стати найпрекраснішим у твоєму житті! Щороку 20 березня святкується Міжнародний День Щастя. У 2012 році на пленарному засіданні ООН визнано актуальність щастя та благополуччя загальнолюдськими цінностями. До цієї дати в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів психологом Гардубей Л.П. були проведені онлай міні-тренінг для учнів під назвою  «Щасливі вправи» у VIBER .
Радіймо кожній миті нашого життя, воно таке чудове! Бажаємо кожному бути щасливим й дарувати щастя іншим! Запрошуємо всіх учнів до челенджу «Побажай щастя другу!». ... Читати далі »

Просмотров: 27 | Добавил: Наташа | Дата: 23.03.2021 | Комментарии (1)

«В кожній дитині – таланту краплина» - такий девіз ми обрали для тижня образотворчого мистецтва у Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, який проходив з 15 по 19 березня 2021 року. Залучення дитини до образотворчого мистецтва створює основу естетичного виховання. А формування та розвиток естетичних здібностей, тобто сприймати світ і творити за законами краси, - це дуже важлива складова формування людських якостей. Низка заходів предметного тижня була направлена на створення зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням. Основною метою було відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття. 

Проведена виставка творчих учнівських робіт до якої були залучені учні 1-7 класів. З учнями 5 класу організовано та проведено флеш-моб "Кольорові долоньки". Третій та четвертий день став справжнім відкриттям образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Приємно здивували учні, які прийняли активну участь у виготовленні віталної листівки у техніці "Айріс-фолдінг". Учні 7 класу спробували себе в ролі майбутніх дизайнерів одягу.  Семикласники Галько Наталія та Гелетей Ростислав долучились до конкурсу "Знавець мистецтва", а другокласники - на кращий малюнок "Весняні первоцвіти". ... Читати далі »

Просмотров: 31 | Добавил: Наташа | Дата: 23.03.2021 | Комментарии (0)

З нагоди відзначення 82- річниці від дня проголошення Карпатської України в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ст. організовано дистанційну Годину Пам'яті. Цей День в історії на тему: "Велич і трагедія Карпатської України" провів вчитель історії Товт М.М.. Незважаючи на короткочасне існування Карпатської України, ця подія мала велике історичне значення не лише у житті закарпатських українців, а й усього українського народу. Була випущена тематична газета та проведена онлайн-конференція з учнями і представлена відеопрезентація.

Адже, 15 березня 1939 року Сойм Карпатської України проголосив незалежність краю від Чехословацької Республіки. Августин Волошин став президентом, а Юліан Ревай — прем’єр-міністром.

15 березня 1939 року в Хусті була проголошена незалежність Карпатської України. Тоді ж обрали президента – Августина Волошина. "Карпатський Сойм або Хустський парламент прийняв доленосні рішення про незалежність Карпатської України, про державний устрій Карпатської України, про назву – Карпатська Україна, про мову Карпатської України, про герб Карпатської України, про гімн Карпатської України і про прапор Карпатської України. ... Читати далі »

Просмотров: 33 | Добавил: Наташа | Дата: 17.03.2021 | Комментарии (0)

Дистанційне навчання для учнів 5-11 класів під час карантину ЕТАП №4 з 15 березня по 19 березня 2021 року
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SAES-COV-2” з 15 березня по 19 березня 2021 року  навчання для учнів школи відбуватиметься в онлайн-режимі (дистанційне навчання). ... Читати далі »

Просмотров: 159 | Добавил: Admin | Дата: 15.03.2021 | Комментарии (0)

close