З 12  по 16  грудня  2016  року в школі  пройшов тиждень англійської мови. Вчитель англійської мови Василечко З.І.  та Товт Н.І. залучили учнів  до  участі у  різноманітних заходах. Метою тижня є вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий  аспект в змісті навчання мови; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. На інформаційній хвилинці, під час якої учнів школи ознайомили із планом роботи, ... Читать дальше »

Просмотров: 747 | Добавил: Наташа | Дата: 14.12.2016 | Комментарии (0)

14 грудня, в нашій школі вчителька географії Кампов Н.Ю. провела урок в 7 класі на тему: «Північна Америка. Особливості положення материка», на якому були присутні члени методичного обєднання природничого циклу. ... Читать дальше »

Просмотров: 518 | Добавил: Наташа | Дата: 14.12.2016 | Комментарии (0)

Доброта – вище усіх благ.
Інноваційний підхід вчителя до організації та проведення уроку сприяє вихованню в учнів почуття прекрасного, доброти, любові до людей, віри у спроможність змінити світ на краще.
У понеділок, 12 грудня 2016 року, в нашій школі вчитель зарубіжної ... Читать дальше »

Просмотров: 713 | Добавил: Наташа | Дата: 14.12.2016 | Комментарии (0)