« 1 2 ... 49 50 51 52 53 54 55 »

Сьогодні 27 січня у нашій школі в.о.директора школи  Мейсар С.Ф. та учні 11 класу долучились до всесвітнього флешмобу  22 PUSHUP CHALLENGE. Умова нового флешмобу проста - віджатися 22 рази і тим самим підтримати наших ветеранів, воїнів АТО. Передаємо  естафету керівнику Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Фаринич В.І.. Разом з учнями та педагогічним колективом  – щиро дякуємо нашим бійцям, які щодня силою духа та тіла захищають Україну! Ми підтримуємо Вас завжди! Ми з Вами! ... Читати далі »

Просмотров: 250 | Добавил: Admin | Дата: 27.01.2017 | Комментарии (0)

23  січня  в нашій школі - відбувся День шкільного самоврядування під гаслом: «Хочу стати лідером» а також нагородження грамотами учнів:  "За кращий Новорічно-різдвяний  плакат"

В.о., директором  школи С.Ф.Мейсар, в актовій залі було проведено бесіду з активом учнів 8-11 класів. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації  їхнього лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і  духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

Такий захід спрямований на вироблення вмінь мобілізувати не тільки себе, а й колектив на подолання труднощів, що виникають упродовж навчання, навичок прийняття рішень у змінних ситуаціях колективної роботи, стратегічного планування своїх дій. Цей день впевнено можна назвати днем скоординованої дії, коли всі виконують різні завдання, підпорядковані єдиній меті, спираючись на результати всіх попередніх етапів.  По завершенні кожного етапу в учнів виникають питання «Як все відбулося?», «Що можна змінити?», «Хто або що заважає?» ... Читати далі »

Просмотров: 470 | Добавил: Admin | Дата: 23.01.2017 | Комментарии (0)

В Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 20 січня 2017 року традиційно відзначили День соборності. Заступник директора з виховної роботи Галько Н.М. провела інформаційну хвилинку з педагогами школи про відзначення в школі Дня Соборності України та 71 річницю утворення Закрпаття до складу України.  Педагог-організатор Линько Я.В. провела пізнавальний лекторій для учнів 10 класу. Класними керівниками проведено виховні години, приурочені Дню соборності. Вчитель образотворчого мистецтва Годьмаш Г.І. провела конкурс дитячих малюнків, а бібліотекар Русин М.І. – виставку художньої літератури у шкільній бібліотеці для учнів школи. У понеділок 23 січня вчитель історії Товт М.М. проведе конференцію "Закрапаття у складі України" з учнями 9, 11 класів. ( ... Читати далі »

Просмотров: 378 | Добавил: Наташа | Дата: 21.01.2017 | Комментарии (0)

У дні світлих Різдвяних свят усі ми святкуємо народження Христа – Спасителя всього людства. Це час, коли Різдвяна зоря осяяла наш світ світлом Божої Любові, Віри і Надії. Важливо, щоб це світло не покидало душі усіх людей – і дорослих, і малих. В Мукачівському районі проведено цікавий соціально-мистецький проект «Різдвяне диво-2017» в форматі конкурсу-огляду вертепних дійств, він має на меті популяризувати серед дітей та учнівської молоді традиції співу українських колядок та вертепних дійств, збереження давніх українських різдвяних звичаїв у родинах, а щонайголовніше утвердження християнських моральних цінностей та уславлення народження Ісуса Христа. 16 січня 2017 року на базі нашої школи відбувся кущовий  конкурс-огляд вертепних дійств «Різдвяне диво-2017». Виступали і радували своїми талантами також колективи та виконавці Макарівської ЗОШ І-ІІІ ст., Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст., Завидівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Станівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Барбівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Наш колядницький колектив представив глядачам композицію «Христос Рождається» під керівництвом Перчак В.І. На сцені святково прибраної зали гостинної школи ... Читати далі »

Просмотров: 577 | Добавил: Наташа | Дата: 16.01.2017 | Комментарии (0)

Шановні  батьки та учні! Згідно наказу Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської районної адміністрації №10 від 6 січня 2017 року «Про відновлення навчально-виховного процесу в навчальних закладах району» навчальний процес у школі згідно пункту 2.2. наказу розпочинається відповідно затвердженої структури навчального року з 16 січня 2017 року.

Проте і надалі продовжується постійний моніторинг ситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ. ... Читати далі »

Просмотров: 332 | Добавил: Admin | Дата: 13.01.2017 | Комментарии (0)

10 січня розпочинається реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року реєстрація триватиме до 31 січня.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників шкіл та абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця тощо.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО. ... Читати далі »

Просмотров: 258 | Добавил: Admin | Дата: 09.01.2017 | Комментарии (0)

close