« 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 56 57 »

Вдало проведена атестація сприяє не лише створенню комфортного психологічного клімату та довірчих стосунків у навчальному закладі, а й мотивує педагогічних працівників брати участь в атестаційному процесі. 21 березня відбулося засідання шкільної атестаційної комісії. Атестаційна комісія вкрай важливо та ретельно підготувалася до проведення атестації вчителів які атестуються у 2016-2017 навчальному році тож провели її прозоро та організовано.
ФОТОЗВІТ

 

Просмотров: 228 | Добавил: Admin | Дата: 21.03.2017 | Комментарии (0)

На виконання листа управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА "Про відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів на честь річниці УЦР 17 березня було проведено ряд заходів:

1    Наукова конференція: «Український державотворчий процес»  Вчитель історії Товт М.М.
2    Лекція на тему: « Історія національної символіки України»       Класні керівники 5-7 класів
3    Виховна бесіда «Славні сини України»     Класні  керівники 1-4 класів
4    Конкурс дитячих малюнків «Мій рідний край, моя земля, що зветься Україна»   Вчитель образотворчого мистецтва Годьмаш Г.І.
5    Виховна година « Патріоти українського народу»   ... Читати далі »

Просмотров: 321 | Добавил: Наташа | Дата: 20.03.2017 | Комментарии (0)

       Питання упорядкування території школи та та шкільного парку стає особливо актуальним весняного періоду, і в Залужанській школі надають йому першочергової ваги. Так, 17 березня 2017 року, наші школярі провели екологічний рейд з наведення чистоти та порядку на подвір'ї школи та її  прилеглих територіях.

      Така колективна робота стала проявом справжнього патріотизму, відповідальності за  свою громаду і за свій навчальний заклад. ... Читати далі »

Просмотров: 238 | Добавил: Наташа | Дата: 17.03.2017 | Комментарии (0)

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» стартував у Залужанській ЗОШ І – ІІІ ступенів 16 березня 2017 року під девізом: «Мова математики не знає кордонів. Чудовий конкурс – гра «Кенгуру без кордонів» полонив сьогодні 51 учасників – школярів-залужан» під керівництвом  координатора конкурсу – Лендєл Ганни Іванівни. Залучає учнів до участі в конкурсі також вчитель математики Кобаль Ольга Іванівна та вчителі початкових класів.

Конкурс-гра «Кенгуру» відрізняється від традиційних олімпіад, по-перше, тим, що в ній можуть брати участь діти всіх вікових категорій. ... Читати далі »

Просмотров: 555 | Добавил: Наташа | Дата: 16.03.2017 | Комментарии (0)

У кінці тридцятих років минулого сторіччя українська земля Закарпаття опинилася в епіцентрі уваги геополітичних планів провідних європейських країн. "Українське питання", що багатьма політиками після краху Української Народної Республіки, уже серйозно не трактувалося, несподівано було поставлено руба. Українці Срібної Землі проголосили державність Карпатської України! Що більше, вони із зброєю в руках виступили на її захист. Українці стали першим європейським народом, який дав мілітарну відсіч фашизмові. Усьому світові було продемонстровано взірець героїзму та відданості ідеалам свободи.

Довший час історія Карпатської України перебувала під жорстоким табу. Сьогодні ситуація змінилася. Історичне значення Карпатської України наскільки велике, що усі намагання його применшити чи недооцінити -приречені. Натомість з нагоди 78-ї річниці проголошення Карпато-Української держави ми розуміємо феномен цієї історичної події.

З метою належного відзначення важливої події у багатовіковій історії українського державотворення, вшанування Президента Карпатської України, Героя України Августина Волошина та полеглих в бою карпатських січовиків, виховання у дітей та молоді патріотизму, поваги до героїчних сторінок минулого краю в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів 13-16 березня 2017 року було проведено ряд заходів: ... Читати далі »

Просмотров: 352 | Добавил: Наташа | Дата: 15.03.2017 | Комментарии (0)

Сьогодні всі краяни, разом зі всією країною відзначають 78-у річницю проголошення Карпатської України. Учасниками делегації від Мукачівського району були і вчителі нашої школи: вчитель історії Товт М.М. та в.о.директора Мейсар С.Ф., вони взяли участь у загальнообласному мітингу-реквіємі, який проходив в меморіальному парку “Красне Поле”, що на Хустщині. Приємно, що участь в делегації взяли і ті, хто стояв у витоках боротьби за незалежність Української держави у 80-х - початку 90-х років минулого століття, і ті, хто сьогодні зі зброєю в руках захищав і продовжує захищати нашу свободу та територіальну цілісність на сході країни.
Карпатська Україна, 78-у річницю якої ми відзначаємо сьогодні — це наша історія, яку ми повинні знати та шанувати. І в цьому запорука існування нашої держави, і нас — її громадян. ... Читати далі »

Просмотров: 268 | Добавил: Наташа | Дата: 15.03.2017 | Комментарии (0)

close