« 1 2 ... 57 58 59 60 61 ... 67 68 »

Це світле християнське свято ми зустрічаємо з гілочками верби в руках. Верба очищає наші помисли і дає нам здоров’я. У цей світлий день бажаю щоб разом з освяченою вербою в ваш дім увійшли благодать, достаток і радість. Щастя, здоров’я, миру і душевної тиші. Нехай Господь береже ваш будинок і дарує здоров’я всім. З Вербною неділею шановні колеги, дорогі батьки та учні!

Вітаємо всіх з Вербною неділею! ... Читать дальше »

Просмотров: 397 | Добавил: Admin | Дата: 09.04.2017 | Комментарии (0)

Акція "Закарпаттю – чисте довкілля".
Проблема забруднення навколишнього середовища – дуже важлива! Але сучасне населення не задумується над цим. Забруднення навколишнього середовища досягло критичної точки. Тому відповідно Законів України "Про благоустрій населених пунктів" 1 квітня 2017 року на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації 13.03.2017 №114, наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 17.03.2017 №81 проводиться день благоустрою. ... Читать дальше »

Просмотров: 547 | Добавил: Admin | Дата: 01.04.2017 | Комментарии (0)

Вже вкотре в місяці березні кожного року на шкільних сценах Мукачівського району лунають пісні у виконанні юних співаків, відбуваються невигадані і вигадані історії із шкільного життя, що їх виконують юні дарування. Це проходить міжшкільний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнівських колективів.
З метою сприяння подальшому розвитку обдарувань і талантів учнівської молоді 29 березня 2017 року на базі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено міжшкільний огляд-конкурс художньої самодіяльності за темою "Самоцвіти дитячих талантів". Окрім господарів прийняли участь Макарівська ЗОШ І-ІІІ ст., Барбівська ЗОШ І-ІІ ст., Завидівська ЗОШ І-ІІ ст., Пістряліваська ЗОШ І-ІІ ст., Станівська ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньокоропецька ЗОШ І-ІІІ ст. ... Читать дальше »

Просмотров: 659 | Добавил: Наташа | Дата: 29.03.2017 | Комментарии (0)

У звязку з відзначенням 30 річчя створення ветеранської організації Мукачівського району 24 березня 2017 року в нашій школі було проведено ряд заходів, а саме: круглий стіл з учнями 10-11 класів, зустріч учнівської молоді з видатним ветераном педагогічної праці, заслуженим вчителем України - Михайлом Івановичем Алмашієм. Під час зустрічі Михайло Іванович відвідав МУЗЕЙ ВИДАТНИХ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ. Педагогічний та учнівський колективи  радо зустріли колишнього вчителя, голову громадської ради музею й терпеливо вислухали спогади про "шедеври" з мистецтва проведених уроків.та виховних заходів.

Зустріч пройшла на високій емоційній ноті. Ветерани педагогічної праці горді з того, що вони не забуті, що не лишилися на самоті у день свята. Адже «колишніх» вчителів не буває. Учитель – це на все життя! ... Читать дальше »

Просмотров: 482 | Добавил: Наташа | Дата: 24.03.2017 | Комментарии (0)

З метою здійснення правової освіти населення, виховання в учнів поваги до закону і прав людини в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 20 по 24 березня  2017 року було проведено ряд заходів:

... Читать дальше »
Просмотров: 533 | Добавил: Наташа | Дата: 24.03.2017 | Комментарии (0)

Вдало проведена атестація сприяє не лише створенню комфортного психологічного клімату та довірчих стосунків у навчальному закладі, а й мотивує педагогічних працівників брати участь в атестаційному процесі. 21 березня відбулося засідання шкільної атестаційної комісії. Атестаційна комісія вкрай важливо та ретельно підготувалася до проведення атестації вчителів які атестуються у 2016-2017 навчальному році тож провели її прозоро та організовано.

Просмотров: 347 | Добавил: Admin | Дата: 21.03.2017 | Комментарии (0)