« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 67 68 »

10 грудня 2020 року в 5 класі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель Годьмаш Ганна Іванівна провела відкритий урок з трудового навчання за темою «Свято новорічної іграшки. Виготовлення ялинкових прикрас з фетру». Учні активно спілкувалися і працювали на уроці: обговорювали різні види прикрас, способи оздоблення, виконували різні вправи. Усі працювали із задоволенням, адже готувалися до найчарівнішого свята Нового року. Тож яскраві ялинкові прикраси вже майже готові. Залишилося дочекатися дива! ... Читать дальше »

Просмотров: 343 | Добавил: Наташа | Дата: 11.12.2020 | Комментарии (0)

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. І тому, у рамках щорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" в Залужанській ЗОШ I-III ступенів була проведена акція "Наші долоньки проти насильства" з учнями 1-2 класу під керівництвом практичного психолога Гардубей Л.П., та педагога-організатора Линько Я.В ... Читать дальше »

Просмотров: 280 | Добавил: Наташа | Дата: 10.12.2020 | Комментарии (0)

В рамках засідання методичного об'єднання вчителів гуманітарного циклу у середу, 9 грудня 2020 року вчителем Шпиньович В.В було проведено відкритий урок з української літератури у 7 класі на тему:"Звичаї та традиції українців, елементи фольклору в повісті Михайла Стельмаха "Гуси лебеді летять". Під час уроку вчителем було використано різноманітні форми роботи, інтелектуальні вправи, демонстраційний матеріал, мультимедійна презентація. Діти вчилися набувати знання самостійною працею, вдосконалювати навички усної та писемної мови, розвивали свої талантити та здібності. Школярі продемонстрували знання, набуті на попередніх уроках, уміння  працювати  з текстом, порівнювати та робити висновки. ... Читать дальше »

Просмотров: 338 | Добавил: Наташа | Дата: 09.12.2020 | Комментарии (0)

3 грудня  весь світ відзначає День Захисту людей з інвалідністю. Саме тому,  в Залужанській ЗОШ I-III ступенів  проводилися заходи, з метою яких стало привернення уваги учнів до  проблем людей та дітей з обмеженими можливостями. Психологом школи Гардубей Л.П., та педагогом-організатором Линько Я.В. було проведено з учнями 4 класу перегляд мультфільмів, які вчать милосердя та доброти до дітей з обмеженими можливостями. А також було проведено бесіду на тему: "Толерантне ставлення до людей з обмеженими можливостями". Медична сестра школи Турянин А.Т. провела бесіду на тему:" Всі ми різні, але всі ми рівні". ... Читать дальше »

Просмотров: 249 | Добавил: Наташа | Дата: 08.12.2020 | Комментарии (0)

Щорічно, 1 грудня у усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби з СНІДОМ. І тому в Залужанській ЗОШ були проведені заходи, з метою формування здорового способу життя та толерантного ставлення до людей із ВІЛ-позитивним статусом суспільства.Учасники учнівського самоврядування школи приєдналися до акції "Стрічка СНІДу", почепивши емблеми вчителям в знак пошани. Учнями 7 класу була відтворена червона стрічка, як символ солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ СНІДОМ. Практичний психолог школи Гардубей Л,П. для учнів 11 класу підготувала цікаву та корисну інформацію про те, що потрібно знати та як вберегтися від ВІЛ. А також провела анкетування  на тему: "Що ти знаєш про ВіЛ-СН ... Читать дальше »

Просмотров: 256 | Добавил: Наташа | Дата: 02.12.2020 | Комментарии (0)

Протягом жовтня - листопада 2020 року в нашій школі проходили різного типу заходи, присвячені РОКУ МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ. До участі були залучені учні 1-11 класів.  Проведення таких заходів підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. 30 листопада відбулася урочиста лінійка з нагоди нагородження переможців та активних учасників, де вчителька математики Кобаль О.І. вручила їм подяки та грамоти. Всі ці заходи пройшли дуже активно, цікаво та з величезним творчим ентузіазмом.  ... Читать дальше »

Просмотров: 150 | Добавил: Наташа | Дата: 30.11.2020 | Комментарии (0)