« 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 29 30 »

19 квітня 2017 року проведено чергове засідання методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу нашої школи.
Цього дня в рамках цього засідання молода вчителька англійської мови Василечко Зоряна Іванівна провела відкритий урок в 8 класі на тему "Information services. Newspapes and Magazines". Досвідчені колеги відзначили, що проведений урок пройшов на належному рівні, висловлювання їх були похвальними. ... Читати далі »

Просмотров: 106 | Добавил: Наташа | Дата: 19.04.2017 | Комментарии (0)

Яєчко – розмальоване, барвисте,
Ним тішиться і старець, і дитя,
Творіння рук святе і чисте,
Маленький символ нашого життя.

Вже стало доброю традицією організовувати у школі Великодню виставку. Чого тільки не зробили учні? Були тут і великодні кошики, пасочки, зайці, вишивка. А найбільше, звичайно, писанок. Виконані писанки в різноманітних техніках: розпис, бісероплетіння, пап’є-маше, оригамі, квілінг, живопис, витинанка, аплікація. Багато часу й терпіння пішло на їх виготовлення у виконавців. Але результат того вартий. Створення писанок дає великий простір для розвитку творчих здібностей дітей, їхньої фантазії, вміння й таланту. Кожен виріб, кожна композиція – справжній витвір мистецтва. ... Читати далі »

Просмотров: 85 | Добавил: Наташа | Дата: 18.04.2017 | Комментарии (0)

Шановні колеги! Дорогі батьки! Щиро вітаю Вас з Великоднем!
Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до нас світле свято Великодня. Приходить з радісною посмішкою та  дитячим сміхом і кольоровими крашанками. Це свято - часточка наших традицій, нашої душі.
Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку.
Світлий Великде ... Читати далі »

Просмотров: 85 | Добавил: Admin | Дата: 14.04.2017 | Комментарии (0)

За рішенням Міжнародної авіаційної федерації, 12 квітня відзначається як Всесвітній день авіації та космонавтики.
    Саме в цей день, 12 квітня 1961 року, громадянин Радянського Союзу майор Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Він зробив один виток навколо земної кулі, що тривав 108 хвилин.
    Понад 50 років тому, у 1962 році, у космосі побував перший українець — Павло Попович, уродженець м. Узин на Київщині. Тоді відбулася в космосі зустріч між кораблем «Восток-3», пілотованим Андріяном Ніколаєвим, і «Восток-4» — Павлом Поповичем. ... Читати далі »

Просмотров: 113 | Добавил: Наташа | Дата: 12.04.2017 | Комментарии (0)

Майбутні захисники Вітчизни змагалися у військово-прикладних видах спорту
На Мукачівщині відбулася спартакіада військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді. У змаганнях взяли участь юнаки з загальноосвітніх шкіл району та ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею з ПВФП. Команди В. Коропецької,
Залужанської, Станівської, Кольчинської, Бобовищенської, Лохівської шкіл та військового ліцею вишикувалися на стадіоні в смт. Кольчино. Захід традиційно розпочався з виконання Гімну України. ... Читати далі »

Просмотров: 125 | Добавил: Admin | Дата: 11.04.2017 | Комментарии (0)

Залужанських підлітків закликали уникати депресивні групи у соцмережах. Сьогодні 11 квітня у Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів про проблему насильства у сучасному світі школярам розповіли працівники Мукачівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді а саме: директор   Мукачівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Інна Йосипівна Туряниця та провідний спеціаліст Діана Андріївна.  Роз’яснювали згубний вплив таких спільнот на психіку молоді, а також запропонували більше спілкуватись в реальному житті та ділитись наболілим як з батьками, так і з іншими близькими людьми. 
Застерегти, аби не допустити.
В стінах нашої школи відбувся тематичний захід, покликаний в першу чергу вберегти молодь від самогубства.
Наші гості з учнями 7-11 класів обговорювали цю проблему і наголосили  дітям зрозуміти куди звертатися в разі необхідності, як реагувати їм,  якщо можливо, мають депресивні настрої, як допомогти дітям і звертали  увагу на попередження таких випадків. Підлітковий вік – це вік, коли дитина потребує яскравих, сильних емоцій… Коли життя одноманітне, тоді теж дитина може шукати чогось екстремального, цікавого. А гра «Синій кит – це такий квест», на який підсідають багато не обережної молоді. ... Читати далі »

Просмотров: 175 | Добавил: Наташа | Дата: 11.04.2017 | Комментарии (0)