« 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 67 68 »

День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Напередодні Дня перемоги в нашій школі пройшла низка традиційних патріотичних заходів. 7 та 8 травня у класних колективах відбулися виховні години на тему &l ... Читать дальше »

Просмотров: 267 | Добавил: Наташа | Дата: 09.05.2019 | Комментарии (0)

3 травня 2019 року у великому залі районної ради відбувся підсумковий етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!», організатором якого є управління освіти, молоді та спорту Мукачівської райдержадміністрації.
Щоранку школа оживає, наповнюється дитячими голосами, сміхом, мріями й сподіваннями.
Кожна дитина — особлива, має свої таланти, здібності й обдарування. Завдання ж учителів-наставників розпізнати й розвинути їх, навчити повірити в себе, в свої знання, свої сили.
Наполегливість та старанність учнів нашої школи завжди є запорукою хороших результатів.

Лінтур Максим учасник підсумкового етапу огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таланти твої, Україно!» ... Читать дальше »

Просмотров: 356 | Добавил: Наташа | Дата: 06.05.2019 | Комментарии (0)

Дорогі друзі, рідні! Шановні колеги, учні та батьки.
Зі святом Великодня вас, шановні - Христос Воскрес!

Від усього серця бажаю вам благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!
Великдень – це символ торжества добра над злом і початку нового життя. ... Читать дальше »

Просмотров: 491 | Добавил: Admin | Дата: 27.04.2019 | Комментарии (0)

Чорнобиль…Минули 32 роки. Тепер це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини.

Не можна про це не казати,

Мовляв, це було вже давно.

Перед очима батько-мати,

І Україна, і Дніпро.

Не можна ні про що мовчати,

Горить тривогою чоло.

Птахи складають гімн весні,

Всміхаються до сонця квіти,

А пам'ять лине в моторошні дні,

Гудуть жорстокі дзвони квітня.

По всій Україні та за її межами 26 квітня вшановують пам'ять ліквідаторів та учасників трагедії на Чорнобильській АЕС. ... Читать дальше »

Просмотров: 270 | Добавил: Наташа | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.
Тож  саме з метою ознайомити  учнів з народними традиціями та святами через фольклор та народознавство; виховувати почуття причетності до прадавньої культури нашого народу  днями в Залужанській ЗОШ І-ІІІ ст. був  проведений
виховний захід «Світле свято Воскресіння», який підготувала вихователь ГПД Югас Н.В. з учнями 1 та 2 класу.

На свято завітали не тільки вчителі й учні, але й батьки. Учасники дійства з невимовною щирістю намагалася донести до присутніх величність і особливе значення Великодня.

Надія Василівна розповіла про традиції та повір’я українців, що стосуються  кожного дня останнього тижня перед Великоднем, наводила цікаві факти про свято, історію походження української писанки, значення основних ліній, візерунків  та кольорів.  Учні розповіли й  про те, у чому полягає різниця між крашанкою, писанкою, крапанкою, дряпанкою та мальованкою, про особливості писанкарства та священну традицію випікання паски, якій українці завжди надавали особливого значення.

Школярі вміло декламували  вірші, розповідали легенди про Великдень та  традиції, пов’язані з цим святом.  Цікавою була й інсценівка «Великодній кошик», в якій учні  зіграли ролі всіх складових святкового кошика. Особливо зворушило всіх присутніх виконання пісень про Великдень. ... Читать дальше »

Просмотров: 287 | Добавил: Наташа | Дата: 26.04.2019 | Комментарии (0)