« 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 36 37 »

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
10 лютого на передодні дня Святого Валентина у нашій школі організацією та проведення шкільного свята стали учні 11 класу. День коли на душі тепло як ніколи, а повітря заповняє відчуттям щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Учні школи організували запальну дискотеку та разом з заступником директора Галько Н.М. і педагогом-організатором Линько Я.В. святковий концерт. ... Читати далі »

Просмотров: 257 | Добавил: Admin | Дата: 10.02.2017 | Комментарии (0)

Снігорізи і снігозатримувачі призначені для запобігання багатократному сходженню із скату крупних пластів снігу в період танення. Внаслідок сходження великої маси снігу із даху школи  практично були пошкоджені снігорізи і снігозатримувачі. Після їхнього пошкодження  вони вже самі представляли собою не захист, а загрозу. Проблема велика але основне що небезпечна для учнів та всього персоналу школи. Тож в.о.директор школи Мейсар С.Ф. обговорив це проблемне питання із заступником голови Мукачівської районної державної адміністрації, Олександром Богівом які скоординували всі дії та взяли ситуацію під контроль який дав відповідний результат. 10 лютого до нашої школи на  допомогу була направлена машина автопідйомник, так званна «люлька». Завгосп разом з робітником персоналу школи взялись до роботи. Системи безпеки покрівлі включають в себе безліч пристосувань і різних елементів безпеки, які обов’язково потрібно застосовувати при монтажі. ... Читати далі »

Просмотров: 401 | Добавил: Admin | Дата: 10.02.2017 | Комментарии (0)

З метою ознайомити учнів з правилами безпечного користування Інтернет - мережею, відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції на школярів, вчителька інформатики Галько Н.М. 8 лютого 2017 року провела відповідні заходи. ... Читати далі »

Просмотров: 125 | Добавил: Наташа | Дата: 08.02.2017 | Комментарии (0)

З метою виховання у молоді, поваги до історичного минулого Українського народу в нашій школі пройшли ряд заходів до 205-річниці з дня народження Є.П. Гребінки. Педагог-організатор Линько Я.В. та вчитель української мови та літератури Товт Н.В. разом учнями 9 класу провели урок-екскурс про життя письменника. Організовано виставку, присвячену письменнику в шкільній бібліотеці – відповідальна Русин М.І., проведено тематичні уроки вчителями філологами. На загальношкільній лінійці проведено інформаційну тематичну хвилинку. 

... Читати далі »

Просмотров: 180 | Добавил: Наташа | Дата: 05.02.2017 | Комментарии (0)

«Якщо ви вдало виберете професію і вкладете в неї душу, то щастя саме вас знайде», - цей мудрий вислів Ушинського був, залишається і, напевно, буде актуальним в будь-який час.

Саме для цього, щоб допомогти випускникам шкіл вірно обрати дорогу в житті за сприяння й особистої участі заступника голови Мукачівської районної державної адміністрації, доцента кафедри історії України Олександра Богіва 3 лютого з учнями 10 та 11 класів у нашій школі пройшла зустріч колективу кафедри історії України Ужгородського національного університету а саме: завідувач кафедри історії України Роман Офіцинський, професор Лариса Капітан, доценти Юрій Данилець і Василь Міщанин

Ця зустріч допомогла випускникам з’ясувати не тільки те, ким вони хочуть і можуть стати, а й хто потрібен на ринку праці сьогодні. Цікавою та пізнавальною для випускників стала інформація про професії, які можна здобути, навчаючись в  УжНУ. Майбутні абітурієнти дізналися про структуру університету та його підрозділи, напрями підготовки фахівців, умови вступної кампанії-2017 і перелік конкурсних предметів. Гості також відвідали шкільний музей видатних випускників, створення якого ініціював відомий земляк - державний діяч, генерал Василь Дурдинець. ... Читати далі »

Просмотров: 283 | Добавил: МС | Дата: 03.02.2017 | Комментарии (0)

2 лютого 2017 року в нашій школі засідали вчителі гуманітарного циклу. В рамках IV засідання методичного обєднання вчитель Шутій М.Ю. провела цікавий, сучасний урок з української мови у 8 класі з використанням інтерактивних методів навчання у поєднанні з використанням мультимедійної дошки та компютерних технологій. Після відкритого уроку члени методичного об'єднання суспільно-гуманітарного циклу провели круглий стіл. Голова методобєднання Перчак В.І. показала презентацію із власного досвіду роботи "Портфоліо професійних досягнень". ... Читати далі »

Просмотров: 178 | Добавил: Наташа | Дата: 02.02.2017 | Комментарии (0)

close