« 1 2 ... 28 29 30 31 32 ... 67 68 »

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

14 жовтня церкви східного обряду відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. Його суть – ідея заступництва Божої Матері над християнами. Свій початок свято бере з IX століття: у Константинополі під час служби у Влахернській церкві блаженний Андрій удостоївся явлення Богородиці. Вона простягла свій покров над людьми в знак того, що дає ... Читать дальше »

Просмотров: 269 | Добавил: Наташа | Дата: 17.10.2019 | Комментарии (0)

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
4 жовтня в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося з самого ранку, по дорозі до вчительської вчителі мали змогу ознайомитися із святковими стіннівками, які підготували учні школи, учні вітали дорогих вчителів словами вдячності за їх благородну працю.
Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом, який для них підготувал учні 11 класу. Під час концерту вчителів також привітав директо ... Читать дальше »

Просмотров: 510 | Добавил: Наташа | Дата: 04.10.2019 | Комментарии (0)

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек! Всеукраїнський день бібліотек – це нагода відзначити роль книгозбірні у житті кожного українця і зокрема зростаючих поколінь. Це також можливість привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотекаря – навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання ресурсів на різних носіях і допомогти усвідомити значення бібліотеки суспільства знань, допомогти зрозуміти, що бібліотеки єднають світ, а бібліотекарі є храните ... Читать дальше »

Просмотров: 450 | Добавил: Наташа | Дата: 01.10.2019 | Комментарии (0)

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території   – це обов’язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури та вияв свідомості  громадськості.
З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища у Залужанській загальноосвітній школі  учні та вчителі  взяли участь у благоустрою території школи  : омолоджено старі дерева, прибрано осінній падолист, який був під снігом, підготовлено до посадки квітів клумби, обкопано (частково) дерева та кущі на території школи, розпочалося впорядкування шкільного двора перед центральним входом, приведені до належного естетичного та санітарного стану на ... Читать дальше »

Просмотров: 433 | Добавил: Наташа | Дата: 23.09.2019 | Комментарии (0)

21 вересня у всьому світі традиційно відзначають Міжнародний День Миру.
Міжнародний день миру був заснований у 1981 році, а вперше був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року Генасамблея ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.
До відзначення цього свята органами учнівського самоврядування було виготовлено емблеми- голуб миру. Учні початкових кла ... Читать дальше »

Просмотров: 459 | Добавил: Наташа | Дата: 23.09.2019 | Комментарии (0)

З 16 по 20 вересня в нашій  школі проходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Тиждень протидії булінгу – це другий щорічний комплексний захід, направлений на одночасну та всесторонню роботу з протидії булінгу у школах. Протягом цього тижня класними керівниками було проведено ряд заходів для інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу: тренінгові заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», бесіди на тему:»Кібербулінг: безпечне віртуальне спілкування» , урок відвертого спілкування « Що посієш, те й пожнеш», бесіда-тренінг «Віртуальний ... Читать дальше »

Просмотров: 479 | Добавил: Наташа | Дата: 23.09.2019 | Комментарии (0)