« 1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 67 68 »

15 та 17 ттравня учні 4 класу Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, згідно вимог МОН,  було проведено ДПА, з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт.

Контрольні роботи були проведені з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики.

22 четвертокласників та класний керівник Герцовська Маряна Юріївна пройшли атестацію добре, про це відзначили члени комісії директор школи Мейсар С.Ф. та заступник з НВР Лендєл Г.І. ... Читать дальше »

Просмотров: 386 | Добавил: Наташа | Дата: 18.05.2018 | Комментарии (0)

Сьогодні, 16 травня 2018 року першокласники Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів стали жителями великої, яскравої, незвичайної країни Читалії. До посвяти в читачі: «Бібліотека – книжковий дім і нам цікаво в ньому всім» малята готувалися старанно – вивчали літери і навчалися читати. І ось нарешті, цей день настав. Із захопленням та цікавістю учні 1 класу зустрічали казкових героїв, серед яких були Знайко й Незнайко, Червона Шапочка, яка замість пиріжків принесла в кошику загадки для дітей. Оплесками малята зустріли й інших казкових героїв. А скільки чарівних слів про книгу було сказано самими першачками. На святі було багато виконано пісень учнями, яких майстерно підготували Надія Василівна Югас та педагог-організатор Линько Я.В.
Бібліотекар Русин М.І. виступила з привітальним словом та ознайомила учнів з правилами бібліотеки.  А організувала і провела це дійство вихователь ГПД Югас Надія Василівна. Наприкінці свята учні 1класу дали урочисту обіцянку читача. ... Читать дальше »

Просмотров: 619 | Добавил: Наташа | Дата: 16.05.2018 | Комментарии (0)

На виконання наказів Міністерства освіти і науки України (далі – Міністерство) № 310 від 02 квітня 2018 року "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти" та дотримуючись інструктивно-методичні рекомендацій, затверджені листом Міністерства №1/9-278 від 07 травня 2018 року «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України 02 квітня 2018 року № 310», 14 травня, педагогічні працівники закладу були ознайомлені з вибором підручників для 1 класу, що видаватимуться за кошти державного бюджету. Безпосередній вибір підручників здійснювався за посиланням lib.imzo.gov.ua з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних ... Читать дальше »

Просмотров: 379 | Добавил: Admin | Дата: 14.05.2018 | Комментарии (0)

Згідно з планом підготовки школи з Цивільного захисту 11 травня 2018 року в Залужанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  був проведений День цивільного захисту під гаслом: «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!».

Протягом Дня ЦЗ був проведений комплекс наступних заходів:

Ранок розпочався з загальношкільної лінійки, на якій директор школи Мейсар С.Ф.  урочисто відкрив День ЦЗ в школі. Під час навчального процесу були проведені тренування з екстреної евакуації учнів та працівників. Класні керівники провели виховні години «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», «Вплив радіації на здоров’я людини, профілактика променевої хвороби»,  «Надання першої допомоги у випадку радіаційної небезпеки», «Надзвичайна ситуація – що це?».

Вчителі Свалявин Я.В., Лендєл М.І. та Кампов Л.І. провели "Веселі старти"з учнями  1 -4 класів. Паралельно для учнів 5-11 класів була організована масштабна цікава програма. ... Читать дальше »

Просмотров: 461 | Добавил: Наташа | Дата: 11.05.2018 | Комментарии (0)

В світі відзначають Міжнародний день сім'ї, святкування якого проходить щорічно 15 травня. Святкування Дня сім'ї встановлено Генеральною Асамблеєю ООН і покликане звернути увагу світової громадськості на проблеми сім'ї, підвищити рівень інформованості щодо сімей та поглибити знання соціально-демографічних процесів. ООН розглядає сім'ю як основний елемент суспільства, тому, на думку організації, якщо не поважаються права однієї сім'ї, під загрозою опиняється все суспільство.

8 травня в актовій залі Залужанської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов загальний виховний захід для учнів 8-11 класів на тему «Рання вагітність». Перед молоддю виступили фахівці соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Мукачівського району. Питання важливі, поради доцільні. ... Читать дальше »

Просмотров: 740 | Добавил: Наташа | Дата: 09.05.2018 | Комментарии (0)

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину  в школі було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

8 травня відбувся загальношкільний урочистий захід для учнів 6-11 класів «Мужність та відвага крізь покоління», який організували Галько Н.М. та Линько Я.В.,  протягом якого учні згадали події 1939-1945 років та віддали шану загиблим солдатам хвилиною мовчання. Згадали виступаючі про ветеранів односельців. Учні 8 класу відвідали памятник воїнам-односельчанам та поклали квіти в память загиблим громадян села в роки Другої Світової війни. Слова подяки організаторам свята та ветеранам висловив директор школи Мейсар С.Ф.

На передодні відбулися уроки мужності  присвячені пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.  Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні. Члени шкільного самоврядування виготовили власноруч МАКИ ПАМЯТІ до Дня Перемоги. Вчитель образотворчого мистецтва Гардубей Л.П. провела виставку плакатів та малюнків «Подвигу жити вічно». У бібліотеці протягом травня буде діяти  виставка «Вклонімося великим тим рокам!». ... Читать дальше »

Просмотров: 548 | Добавил: Наташа | Дата: 08.05.2018 | Комментарии (0)