« 1 2 ... 52 53 54 55 56 ... 67 68 »

«Здоров'я кожної людини – це його багатство». В Залужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився Тиждень фізичної культури і спорту.

З метою пропаганди  здорового способу життя з 04.09. по  08.09.2017 року в  нашій школі проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня  робота вчителя фізичної культури Соляника Ю.М., а також класних керівників була спрямована на:
виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;
покращення  здоров'я;
придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;
залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;
виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки. ... Читать дальше »

Просмотров: 529 | Добавил: Наташа | Дата: 09.09.2017 | Комментарии (0)

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками.

Цей день – перше вересня. І саме 1 вересня він ясним осіннім промінчиком постукав у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до школи. Шановні освітяни і батьки, любі школярі, сьогодні наше свято. Усі ми, від першоклас ... Читать дальше »

Просмотров: 632 | Добавил: Наташа | Дата: 04.09.2017 | Комментарии (0)

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди.
                                              В. Сосюра

24 серпня 1991 року було проголошено Акт про незалежність України. Відтоді ця дата в нашій державі відзначається як загальнонаціональне свято – День незалежності. Це свято омріяне та виплекане багатьма поколіннями героїчних борців за волю і незалежність України.
Шлях України до незалежності, до створення суверенної держави був довгим. Багато українців пожертвували своїм життям заради цієї прекрасної мети — об’єднати всі етнічні українські землі й створити умови для розвитку його мови, культури, традицій. Лише наприкінці ХХ століття мрія Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Тараса Шевченка, Івана Франка, мільйонів простих людей стала реальністю. ... Читать дальше »

Просмотров: 393 | Добавил: Наташа | Дата: 23.08.2017 | Комментарии (0)

Вступ у вищі навчальні заклади у 2017 році відбувається на підставі чинних Правил прийому до вищих навчальних закладів (далі – Правила прийому), що затверджені наказом Міністерства освіти і науки України № 1236 від 13 жовтня 2016 року.
Вступники можуть подати до дев’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей. Подання заяв на навчання за контрактом не обмежується.
Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів) ... Читать дальше »

Просмотров: 396 | Добавил: Admin | Дата: 11.07.2017 | Комментарии (0)

З метою гідного відзначення 21-шої річниці Конституції України у 2017 році в нашій школі 22 по 25 травня проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи для школярів з питань формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

Учні початкової ланки взяли активну участь у конкурсі на кращий малюнок на асфальті «Діти – квіти України&r ... Читать дальше »

Просмотров: 401 | Добавил: Наташа | Дата: 29.06.2017 | Комментарии (0)

27 червня відшумів випускний бал для випускників нашої школи 2017 року. В актовій залі  16-тьох винуватців свята зустрічали щирими оплесками вчителі, батьки, родичі і друзі. Юні, красиві, усміхнені - випускники раділи, що після всіх шкільних випробувань, після нелегких іспитів зовнішнього незалежного оцінювання вони дочекалися цієї особливо пам'ятної миті свого життя.
Першим привітав випускників зі святом керівник школи С.Ф.Мейсар, який вручив грамоти та похвальні листи учням - Ленітскі Василю, Сопко Тетяні. Данканичу Едуарду, Русин Маряні, Бабидорич Ві ... Читать дальше »

Просмотров: 647 | Добавил: Наташа | Дата: 28.06.2017 | Комментарии (0)