« 1 2 ... 63 64 65 66 67 68 »

Шановні батьки! Навчальний процес призупиняється з 27 грудня.
Усі школи від завтрашнього дня, 27 грудня, будуть закриті на карантин у зв’язку з підвищенням захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Просмотров: 376 | Добавил: Admin | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

Школа - це головна сходинка нашого життя. Саме тут відбувається виховання та формування характеру дитини, саме тут навчають правильно сприймати навколишній світ. В школі навчають долати труднощі та не зупинятися на досягнутому. Школа формує та виховує сильну та здорову націю - наше майбутнє.
На щастя, є такі люди які вважають за честь допомогти школі.
В.о., директора школи Сергій Мейсар та педагогічний колектив Залужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлює щиру подяку Голові Мукачівської РДА Сергію Володимировичу Гайдаю який активно допоміг та знайшов фінансування для ремонту спортивного залу нашої школи, що покращило умови для виховання і навчання учнів, підтримки їх фізичної підготовки та збереження здоров'я. ... Читать дальше »

Просмотров: 934 | Добавил: Admin | Дата: 23.12.2016 | Комментарии (0)

У повітрі сніжинки кружляють
На землі осідають, на ганку.
Знають діти чи, може, не знають,
Що зима вирізала витинанку?
Все зима засніжила красиво,
Землю вбрала іще до світанку.
Хто підглядів таке тихе диво?
Хто придумав її, витинанку?

В школі 22 грудня 2016 року Герцовська М.Ю. ... Читать дальше »

Просмотров: 606 | Добавил: Наташа | Дата: 22.12.2016 | Комментарии (0)

Святий Миколай завітав і до учнів нашої  школи. Звуками веселих мелодій почалася концертна програма, яку підготувала всім присутнім класний керівник 4 класу Турянин М.В. Дітки розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Ангели славили Миколу Чудотворця піснями і віршами та читали молитви до Святителя. Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих ... Читать дальше »

Просмотров: 494 | Добавил: Наташа | Дата: 19.12.2016 | Комментарии (0)